add to my list
|  |
| Mirador A vacation rental |
|
|
|
5 VOTES
|
|
|
Name: Darlene
Stay: From 22-12-2012 To 05-01-2013
Total:
10
Quality:
10
Location:
10
Treatment:
10
Comment:
"We loved Mirador apartment! Yvonne, the owner was fabulous, always available if we needed her, and Yvonne, our booking lady was excellent as well. Thank you!"
Name: Darlene
Stay: From 22-12-2012 To 05-01-2013
Total:
10
Quality:
10
Location:
10
Treatment:
10
Comment:
"The area of the apartments was lovely, being close to everything. We had everything we needed, the owner Yvonne Gerritson was fabulous to deal with. She picked us up at the airport and got us settled in nicely, We loved Mirador apartments and look forward to coming back!
"
Name: Laszlo
Stay: From 31-01-2012 To 07-02-2012
Total:
8.7
Quality:
8
Location:
8
Treatment:
10
Name: Rob, Gertie, Jasper
Stay: From 01-05-2011 To 13-05-2011
Total:
8.7
Quality:
9
Location:
8
Treatment:
9
Comment:
"De gastvrijheid van Yvonne (en René natuurlijk ook) draagt zeker bij aan je vakantieplezier! Echt perfect! Onze eerste keer op het eiland en dan zo ontvangen worden: dat vraagt zeker om een vervolg ;-) Niks is lastig of moeilijk. Het appartement is ruim,schoon en er liggen voldoende handdoeken. Airco aanwezig in de slaapkamers. Badkamer ook ruim en de douche is heerlijk! Vanaf het terras mooi uitzicht. En fruit (bananen en mango) uit eigen tuin. Huurauto is ook zeker aan te bevelen. Zwembad ideaal om lekker af te koelen. Neem wel een goed product mee tegen de muggen! (deet van het huismerk van de voordeeldrogist werkt niet!) Tip van Yvonne: vitamine B1 nemen vanaf een paar weken voor vertrek. De mannen zijn door Yvonne mee genomen naar mooie duikplekken en daar hebben ze erg van genoten. Kortom: gewoon een aanrader! Nogmaals bedankt voor je hartelijkheid en gastvrijheid! Het was echt geweldig! Hopelijk tot snel ziens! Rob, Gertie en Jasper"
Name: fam Vreeswijk
Stay: From 28-05-2011 To 04-06-2011
Total:
9
Quality:
9
Location:
9
Treatment:
9
Comment:
"Heerlijk appartement, goede ligging, supermarkt op 5 minuten, centrum Willemstad een kwartier en stranden en restaurants in de nabijheid. Erg vriendelijke eigenaars, zorgen dat de koelkast gevuld is en halen en brengen je van het vliegveld. De auto die we bij hen huurden was prima en tegen een prima prijs.
Appartement had een ruim terras, waar je goed buiten kon vertoeven. Het zwembad was niet erg groot, maar voor de kinderen prima en lekker om in af te koelen."
|
|
|